Regulamin

Informacje ogólne

 1. Atelier internetowe www.atelierslodkiemigdaly.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Informacje znajdujące się na stronie internetowej www.atelierslodkiemigdaly.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamawiający składający zamówienie w oparciu o stronę internetową, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w Regulaminie.
 3. Atelier zastrzega, iż zdjęcia oferowanych towarów umieszczone na stronie www.atelierslodkiemigdaly.pl mogą nieznacznie różnić się od faktycznego produktu w zakresie barwy lub wielkości, za co nie ponosimy odpowiedzialności.
 4. Wszelkie dane osobowe Zamawiającego będą wykorzystywane tylko w celu realizacji zamówienia oraz prowadzenia akcji promocyjnej i reklamowych firmy. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim lub przetwarzane w inny sposób. Zamawiający ma prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich korekty, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz.U.2002.101.926 ze zm.).

Zamówienie

 1. Szczegółowe informacje dotyczące składania zamówień dostępne są na stronie w sekcji Zamówienia.
 2. Rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi po złożeniu prawidłowego zamówienia, zaakceptowaniu terminu wykonania oraz po dokonaniu płatności w formie przelewu bankowego.
 3. Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie i zależy od dostępności produktu, lub materiałów do jego wykonania.
 4. W przypadku niemożliwości realizacji zamówienia w ustalonym terminie z przyczyn niezależnych, poinformujemy o tym Zamawiającego wraz z podaniem nowego terminu realizacji zamówienia.
 5. Zamówienia personalizowane/na wymiar nie podlegają zwrotowi.

Płatności

 1. Termin płatności za zamówiony towar wynosi 7 dni od dnia ostatecznego zaakceptowania zamówienia. Po upływie tego czasu zamówienie zostaje automatycznie anulowane z powodu rezygnacji Kupującego.
 2. Wpłat należy dokonywać bezpośrednio na konto bankowe: PKO BP 81 1020 1026 0000 1102 0113 1317 Karolina Zagórska, Warszawa.
 3. W tytule przelewu konieczne jest wpisanie imienia i nazwiska składającego zamówienie oraz nazwy produktu. Te dane ułatwią identyfikację wpłacającego, co znacznie przyspieszy wysyłkę.

Wysyłka

 1. Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki kurierskiej - 15 zł
 2. Zamówienia wysyłane są do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Wyjątek stanowią przedmioty na zamówienie, których czas realizacji ustalany jest indywidualnie.
 3. Kupujący robiąc zakupy w Atelier Słodkie Migdały udziela jednorazowo pełnomocnictwa na zawarcie umowy z firmą kurierską o świadczenie usług przewozowych, w swoim imieniu i na swój koszt (zgodnie z rozporządzeniem z dnia 01.01.2007 w kwestii kosztów wysyłki i odstąpienia od opłaty z tytułu pełnomocnictwa). Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.

Wymiana i zwroty

 1. Warunkiem realizacji roszczeń Zamawiającego jest sprawdzenie paczki przy jej odbiorze oraz wypełnienie protokołu szkody w przypadku uszkodzenia towaru.
 2. Wymiana oraz zwrot może nastąpić nie później niż w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, pod warunkiem, że towar nie był używany ani nie został uszkodzony.
 3. Możliwość wymiany na inny rozmiar/kolor zakupionego modelu, jest możliwa, gdy dany rozmiar/kolor będzie AKTUALNIE dostępny.
 4. Koszty wysyłki przy wymianie i zwrocie pokrywa Kupujący. Prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas o tym e-mailem.
 5. Przedmioty pochodzące z wyprzedaży/przeceny lub nabyte jako produkt na indywidualne zamówienie/na wymiar nie mogą być zwrócone.
 6. Gdy reklamacja zostanie uznana, klient otrzymuje voucher na kwotę wartości zakupu do wykorzystania w okresie 6 miesięcy od daty uznania reklamacji.
 7. W przypadku niezgodności towaru z umową odpowiednie zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U.2002.141.1176 ze zm.).
 8. Zastrzegamy, iż zdjęcia towarów oferowanych na stronie internetowej mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego ich wyglądu, na przykład w zakresie ich kolorów oraz rozmiarów, i nie może to stanowić podstawy dla reklamacji.

Pozostałe

 1. Nie odbieramy listów i paczek pobraniowych.
 2. Zabrania się kopiowania opisów, tekstów i zdjęć znajdujących się na stronie Atelier bez zgody właściciela.
 3. Wszelkie prawa do zdjęć, opisów i szablonu są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170.
 4. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia przesyłek spowodowane w trakcie transportu.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.01.2014 i stanowi dokument określający warunki sprzedaży w Atelier internetowym www.atelierslodkiemigdaly.pl.